Про автоцентр

"Автоцентр на Столичному" працює з березня 2003 року, динамічно розвиваючись на автомобільному ринку. За обсягами реалізованих автомобілів, послуг сервісу, оригінальних запасних частин і додаткового устаткування підприємство займає одну з лідируючих позицій на ринку. Автоцентр є підрозділом Корпорації УкрАВТО, яка має понад п'ятидестяирічну історію. За цей час Корпорація стала найефективнішою компанією в автомобільній галузі і одним з лідерів українського ринку.

На сьогоднішній день "Автоцентр на Столичному" офіційно представляє автомобілі брендів KIA, Opel, Peugeot, Jeep, ZAZ та LADA

АВТОЦЕНТР НА СТОЛИЧНОМУ ПРОПОНУЄ
Один з найкрупніших автосервісних центрів

Відділ ремонту та обслуговування автомобілів, здатний надати послуги сервісу приймаючи близько 90 автомобілів в день. СТО володіє більш як 50 сучасними підйомниками і діагностичним обладнанням, необхідним для гарантійного та післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів. 

Оригінальні запасні частини та аксесуари

"Автоцентр на Столичному" також має в розпоряджені весь асортимент запчастин, автоматеріалів і аксесуарів і здійснює оптовий та роздрібний продаж оригінальних запчастин і аксесуарів. Перелік запчастин на складі налічує понад 10000 найменувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам замовити у нас і в найкоротші терміни отримати будь-яку запчастину, на яку клієнтові дається гарантія. Підрозділ "Тюнінг на Столичному" здійснює професійний монтаж аудіо- та відео- систем, установку механічних, електронних, в тому числі і супутникових охоронних систем на автомобілі будь-яких марок.

Широкі можливості для тюнінгу

"Автоцентр на Столичному" також пропонує клієнтам широкі можливості кастомізації або ж зміни зовнішнього вигляду та інтер'єру автомобіля. До послуг:

  • ділянка по роботі з екстер'єром: виробництво і установка пластикових тюнінгових комплектів
  • ділянка по роботі з інтер'єром - пошив автомобільних салонів зі шкіри та автотекстиля, пошив автомобільних чохлів і аксесуарів
  • ділянка тонування - тонування стекол автомобілів всіх марок
  • ділянка антикорозійної обробки
  • ділянка ГБО - установка газобалонного обладнання на автомобілі.