Про автоцентр

"Автоцентр на Столичному" існує з березня 2003 року, динамічно розвиваючись на автомобільному ринку. За обсягами реалізованих автомобілів, послуг сервісу, оригінальних запасних частин і додаткового устаткування підприємство займає одну з лідируючих позицій на ринку. Автоцентр є підрозділом корпорації "УкрАвто", яка має майже сорокарічну історію. За цей час корпорація стала найефективнішою компанією в автомобільній галузі і абсолютним лідером вітчизняного ринку.

На сьогоднішній день до організаційної структури Філії відносяться: Відділ торгівлі автомобілями (налічує 5 автосалонів з продажу автомобілів, таких відомих брендів, як: KIA, Opel, Peugeot, Jeep, Chery)

Відділ ремонту та обслуговування автомобілів, здатний надати послуги сервісу приймаючи близько 90 автомобілів в день. СТО володіє більш як 50 сучасними підйомниками і діагностичним обладнанням, необхідним для гарантійного та післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів. 
Відділ торгівлі запчастинами, автоматеріалами і аксесуарами займається оптовим і роздрібним продажем оригінальних запчастин і аксесуарів. Перелік запчастин на складі налічує понад 10000 найменувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам замовити у нас і в найкоротші терміни отримати будь-яку запчастину, на яку клієнтові дається гарантія 6 місяців. Підрозділ "Тюнінг на Столичному" здійснює професійний монтаж аудіо- та відео- систем, установку механічних, електронних, в тому числі і супутникових охоронних систем на автомобілі будь-яких марок.
Ділянка екстер'єру - виробництво і установка пластикових тюнінгових комплектів.
Ділянка інтер'єру - пошив автомобільних салонів зі шкіри та автотекстиля, пошив автомобільних чохлів і аксесуарів.
Ділянка тонування - тонування стекол автомобілів всіх марок.
Ділянка антикорозійної обробки - обробка автомобілів складами Dinitrol і Tectil.
Ділянка ГБО - виробляє установку газобалонного обладнання на автомобілі.