04.07

«Вишневий сезон» від Chery

 

Вже в червні 2019 року стартує 5-й щорічний «Вишневий Сезон» автомобільного бренду Chery - фестиваль тест-драйвів і сюрпризів. Під час автомобільного свята у автолюбителів 11 міст буде можливість пройти тест-драйви та отримати приємні сюрпризи! А також - отримати спеціальний сертифікат на вигоду при покупці автомобіля Chery, дізнатися більше про зручні можливості обміняти свій автомобіль на новий SUV Chery (трейд-ін від ТМ «АВТОХІТ»), про можливості покупки Chery в кредит за вигідними пропозиціями банків і багато іншого.

 

Для тест-драйву будуть запропоновані найпопулярніші моделі кросоверів Chery в Україні: найдоступніший SUV - Tiggo 2, стильний Tiggo 4 і флагман модельного ряду Chery в Україні - Tiggo 7.

 

«Вишневий сезон» Chery в 2019 відбудеться в уїк-енди 22-23 червня в Києві, Дніпрі, Одесі та Житомирі, а 6-7 липня в Запоріжжі, Львові, Полтаві, Сумах, Харкові, і Черкасах.

 

Вже відкрита попередня реєстрація на тест-драйв! Реєструйтеся ТУТ, приходьте на "Вишневий сезон", пройдіть тест-драйв, і отримаєте додатковий сюрприз за Вашу реєстрацію!

 

Компанія «Сі Ей Автомотів» (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні) і дилери Chery проводять «Вишневий сезон» вже в п'ятий раз, пропонуючи відмінну можливість сумістити покупки в торгово-розважальному центрі зі знайомством з доступними і якісними кроссоверами . З кожним роком збільшується і кількість шанувальників Chery - так, в 2018 році автолюбителі 10 міст, де проходив «Вишневий сезон», провели понад 1100 тест-драйвів!

 

Нагадаємо, що більшість автолюбителів, як в Україні, так і в світі, цінують дизайн, зручність, практичність, безпека і позашляхові якості кросоверів. Підтвердженням тому є той факт, що на клас кросоверів (SUV), припадає більше половини продажів всіх нових автомобілів в Україні.

 

Результати продажів кросоверів Chery в Україні демонструють динамічне зростання частки бренду з року в рік. Так, за результатами перших чотирьох місяців 2019 року*:

 

  • Chery входить в топ-15 найпопулярніших автомобільних брендів; 
  • Chery - лідер серед китайських автомобільних брендів на ринку;
  • 7 з 10 придбаних споживачами китайських нових автомобілів в Україні - це Chery!

 

Новий «Вишневий сезон» Chery - відмінна можливість ближче познайомитися з автомобілями провідного китайського автомобільного бренду, створеними найсильнішої Командою Мрії Chery, яка об'єднує понад 3 000 фахівців, з яких 300 - відомі гуру світового автопрому, з величезним досвідом досягнень в найбільших світових автомобільних корпораціях.

 

Саме «Вишневий сезон» дає можливість переконатися у високій якості, вражаючих комплектаціях і відмінних ходових якостях кросоверів Chery під час тест-драйвів! Крім цього, можна отримати вичерпну інформацію про моделі від консультантів, а також дізнатися про вигідні акційні умови покупки Chery в кредит, про можливості трейд-ін та інше.

 

Ну і яке ж свято без заохочень? Традиційно, ми зберігаємо інтригу, що саме приготує Chery для своїх гостей в цьому році - умови отримання сюрпризів повідомимо на місцях проведення заходів. Але сміємо запевнити, що подарунки отримають абсолютно всі відвідувачі локацій Chery після проведення тест-драйву!

 

Хто ж не хоче купити за оптимальною ціною якісний, безпечний автомобіль, який стане надійним партнером не тільки в міському повсякденному режимі, а й подолає легке бездоріжжя на природі і в сільській місцевості? Зазнавши кросовери Сhery, Ви зможете вибрати модель, виходячи з особистих переваг і Ваших фінансових можливостей.

 

Партнер «Вишневого сезону» Chery 2019 - страхова компанія "Експрес Страхування".

«Вишневий сезон» Chery запрошує Вас:

22 та 23 червня 2019, з 11:00 до 18:00 за адресами:

Київ - ТЦ "Promenada Park", Кільцева дорога, 4
Київ - ТРЦ "Dream Town", Оболонський просп., 1Б (вхід в ТРЦ з боку ст.метро "Оболонь")

Дніпро - ТРЦ "Караван", вул. Нижньодніпровська, 17
Житомир - ТРЦ "Глобал UA", вул. Київська, 77
Одеса - ТРЦ "Рів'єра", Фонтанка, вул. Південна дорога 101А
6 і 7 липня 2019, з 11:00 до 18:00 за адресами:
Запоріжжя - ТРК "Сity Mall", вул. Запорізька, 1Б

Львів - ТРЦ «King Cross Leopolis», Сокільники, вул. Стрийська, 30
Полтава - ТРЦ "Екватор", вул. Ковпака 26
Суми - ТЦ "Мануфактура", вул. Харківська, 2
Харків - ТРЦ "Караван", вул. Героїв Праці, 7
Черкаси - Будинок Торгівлі, бульвар Шевченка, 207.

_______________

Умови отримання сюрпризів повідомляються під час заходів на місцях їх проведення. З питань трейд-ін інформація на сайті http://avto-hit.com.ua/ ТОВ «Юніверсал Моторс Груп».
* На ринку нових легкових автомобілів в Україні, за даними Асоціації «Укравтопром».