Новини
26.09.2014

СИМВОЛ «S» ДЛЯ ВИСХІДНОЇ ЗІРКИ СПОРТУ: НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ ДЕБЮТУЄ НОВИЙ OPEL ADAM S

Атлетична зовнішність: «спортсмен» із сімейства ADAM на Паризькому автосалоні Значний потенціал: 1,4-літровий турбомотор потужністю 110 кВт / 150 к.с. і спортивне шасі Чудова «чіпкість»: гальмівні механізми OPC Стильний дизайн: колір Red'n'Roll і величезна кількість опцій для індивідуалізації

26.09.2014

ЗАПУСК ВИРОБНИЦТВА OPEL MOKKA В САРАГОСІ

Король Іспанії Філіп VI - почесний гість на офіційній церемонії запуску Інвестиції в іспанський завод забезпечили роботою близько 5700 чоловік На популярний субкомпактний кросовер вже отримано більше 275 000 замовлень

24.09.2014

«Святкуй День Міста разом із ЗАЗ» – проект від «АвтоЗАЗ-сервіс» набирає обертів.

«Святкуй День Міста разом із ЗАЗ» – щорічний проект компанії «АвтоЗАЗ-сервіс», який популяризує автомобілі бренду ЗАЗ. Проект “Святкуй День Міста разом із ЗАЗ” – захід, який вже знайомий широкому загалу. Існуючи третій рік, він збирає все більше відвідувачів та прихильників.

23.09.2014

УВАГА: ШАХРАЇ!

Компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, у зв'язку з частішими сигналами і повідомленнями, які надходять за допомогою зворотнього зв'язку про те, чи не проводить компанія розіграшу або лотереї, в якій головним призом є автомобіль Chevrolet, повідомляє, що ніяких акцій подібного роду, лотерей і розіграшів не проводиться.

22.09.2014

На Міжнародному Автосалоні в Парижі відбудуться прем'єри нового KIA Sorento, оновлених KIA Venga та КІА Rio!

На Міжнародному Автосалоні в Парижі 2 жовтня 2014 року бренд KIA представить цілу серію новинок. В Європі вперше покажуть KIA Sorento третього покоління, оновлений компактвен KIA Venga та один з найпопулярніших автомобілів у модельній лінійці - оновлений КІА Rio.