Новини
08.12.2015

Opel в листопаді подолав рубіж в 1'000'000 проданих автомобілів

Рюссельсхайм. Зростаючий тренд для Opel триває - автовиробник з Рюссельсхайма зафіксував значне зростання в Європі в листопаді і успішно подолав позначку в 1 000 000 проданих автомобілів. Завдяки цьому Opel і британська сестра бренду Vauxhall зараз на шляху поліпшення результатів продажів і ринкової частки в 2015 році, що стане третім поспіль успішним роком.

07.12.2015

Новорічні пропозиції від Chevrolet!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», напередодні новорічних свят пропонує скористатися спеціальними умовами при покупці Chevrolet!

03.12.2015

В УкрАВТО надійшли перші замовлення на новий Opel Astra, що отримав п'ять зірок від Euro NCAP за безпеку

В дилерській мережі Opel Корпорації УкрАВТО почали надходити заявки на нову зірку компактного класу Opel Astra, який вразив своєю концепцією тотальної безпеки і вперше запропонував моно-камеру для автомобілів середнього цінового сегмента.

01.12.2015

Opel Corsa з останнім поколінням IntelliLink доступний до замовлення у мережі УкрАВТО

- Вражаючі можливості, доступна ціна: опціонний IntelliLink з можливістю інтеграції смартфона; - Відмінний огляд: IntelliLink з тачскріном і меню аналогічними iPhone або Android - Можливість вибору програми-навігатора: Apple Maps, Google Maps або TomTom

23.11.2015

NASCAR та CHEVROLET: і знову перемога!!!

Chevrolet виграв кубок серії NASCAR в чемпіонаті виробників