Новини
31.03.2016

Підготуватися до літа можна від 150 грн. в дилерській мережі УкрАВТО.

З 01 квітня і до середини травня в мережі сервісних станцій обслуговування Корпорації УкрАВТО діють спеціальні цінові умови на ряд послуг, які дозволять підготувати автомобіль до літа і при цьому значно заощадити.

28.03.2016

CHEVROLET CAMARO ZL1 кабріолет дебютував на автосалоні в Нью-Йорку

За інформацією від офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нещодавно відсвяткував дебют новий представник модельного ряду Chevrolet. Chevrolet Camaro ZL1 в кузові кабріолет запропонує власнику безпрецедентний рівень удосконалень, можливостей на треку і продуктивності в заїздах по прямій.

23.03.2016

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбувся дебют нового покоління Kia Cadenza

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбулась світова прем'єра нового покоління Kia Cadenza. Приголомшливо красива Cadenza отримала вишуканий салон, сучасні технології під'єднання мобільних пристроїв, передові системи допомоги водію, більш міцний кузов, а також оновлену силову установку.

23.03.2016

Стильний Kia cee’d 2016 модельного року доступний в Україні по ціні від 414 400 грн.*

Стати власником одного з найстильніших компактів Європи, чудово оснащеного та інноваційного Kia cee’d 2016 модельного року можна за привабливою ціною.

22.03.2016

Бізнес-седан Kia Optima нового покоління дебютує в Україні наприкінці березня

Стильний, стрімкий та інноваційний Kia Optima нового покоління незабаром з’явиться на українському ринку, запропонувавши шанувальникам бізнес-седанів покращений дизайн, новий рівень технологій та п’ятизіркову безпеку, підтверджену краш-тестом EuroNCAP.