Новини
27.06.2016

Kia Motors посіла першу сходинку в рейтингу первинної якості автомобілів J.D. Power

Kia Sportage та Kia Soul були визнані найякіснішими автомобілями в своїх сегментах, в той час як Rio, Cerato та Sorento потрапили до трійки переможців в своїх категоріях

16.06.2016

Українець увійшов до п’ятірки кращих діагностів автомобілів KIA в світі

У Сеулі (Південна Корея) завершився всесвітній конкурс серед спеціалістів з діагностики автомобілів Kia Skill World Cup 2016. Українець Дмитро Лозянко посів 4 місце серед 56 учасників з 45 країн!

14.06.2016

Kia наближує фанів до ЄВРО-2016 за допомогою турніру з міні-футболу та нової кампанії в соціальних мережах

Під час Чемпіонату Європи з футболу UEFA EURO 2016 компанія Kia Motors Corporation проведе ряд цікавих заходів, що дозволять вболівальникам з усього світу ще глибше поринути в атмосферу спортивного свята, а багатьом з них на власні очі побачити у грі найбільш знаних футболістів.

10.06.2016

«ФАЛЬКОН-АВТО» продемонструє електромобіль Kia Soul EV під час виставки Plug-In Ukraine 2016

Бренд Kia та офіційний дистриб’ютор «ФАЛЬКОН-АВТО» запрошують всіх, хто цікавиться автомобілями та вже придивляється до електрокарів, відвідати стенд Kia Soul EV на виставці Plug-In Ukraine, що відбудеться з 10 по 12 червня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Київ, Салютна 2б).

10.06.2016

НОВИЙ КРОСОВЕР CHERY TIGGO 3 ДОСТУПНИЙ ЗА 334 600 грн.

Бренд Chery, який всього за півтора місяці фактично пережив «перезавантаження» на українському автомобільному ринку продовжує активно нарощувати обороти, розширюючи модельний ряд і оновлюючи вже відомі українцям моделі. Новим представником азіатського автовиробника, такого популярного у нас сегменту компактних кросоверів, стала модель Chery Tiggo 3. Модель Tiggo 3, яка стала результатом роботи цілої команди дизайнерів, інженерів і проектувальників, а також застосування сучасних систем і вдосконалених технологій, тепер доступна і в Україні. А той факт, що ця модель представлена на ринках більш ніж 80 країн світу і вже розійшлася тиражем більше 600 000 екземплярів дозволяє сподіватися, що Chery Tiggo 3 буде позитивно сприйнятий і в Україні. У модельній ієрархії новий компактний кросовер займає сходинку нижче средньорозмірного кросовера Chery Tiggo 5, презентованого в Україні на початку квітня.