Новини
21.07.2016

Абсолютно новий Camaro задає нові висоти в ефективності і продуктивності!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує коротке знайомство з новим представником модельного ряду Chevrolet, задає нові стандарти продуктивності - абсолютно новий Chevrolet Camaro!

20.07.2016

Kia Драйв Тур 2016: неймовірні емоції та більше 500 тест-драйвів у Дніпрі та Львові!

Восьмий традиційний Kia Драйв Тур крокує містами України. Наразі подія для всіх, хто любить автомобілі, вже відбулася у Дніпрі та Львові, залишивши по собі приємні спогади про сотні тест-драйвів новинок Kia та численні розваги для всієї родини. Попереду – Київ!

15.07.2016

У портфелі брендів ЗіпАВТО тепер доступна продукція запасних частин FRAP

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації - компанія ЗіпАВТ пропонує клієнтам продукцію нового бренду FRAP, який є експертом у виробництві елементів підвіски для різних моделей автомобілів.

05.07.2016

Інноваційний кросовер Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем червня в Україні!

Згідно з даними Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» кросовер Kia Sportage продемонстрував чудовий результат, ставши найбільш популярним автомобілем в Україні за результатами червня, в той час як бренд Kia увійшов до п’ятірки лідерів.

30.06.2016

«ФАЛЬКОН-АВТО» запрошує на Kia Драйв Тур 2016!

На початку липня стартує восьмий традиційний Kia Драйв Тур – захід для всіх, хто любить автомобілі, прагне особисто випробувати найбажаніші новинки бренду Kia та чудово провести час.