Новини
18.07.2011

Експрес КАСКО: швидке оформлення, найскоріше врегулювання!

При купівлі КАСКО головним завданням для більшості Клієнтів є оптимальна комбінація умов договору і вартості поліса. Страхувальникові важливо захистити себе від наслідків настання найбільш вірогідних ризиків, при цьому не переплатити. Проте, Клієнт не радіє від перспективи провести у страховика декілька годин, ретельно зважуючи кожну складову договору (від розміру франшизи до набору ризиків), щоб у результаті отримати прийнятний тариф.

18.07.2011

Стартує новий спільний проект Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - конкурс «STARTUNING»

18 липня в підтримку Столичного Автошоу 2011 стартує нова спільна PR-кампанія Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - «Стартюнінг:« Всі зірки на Столичному Автошоу». «Зроби тюнінг свого кумира!» - Закликає Оргкомітет Столичного Автошоу. Якщо ви схожі на когось із зірок української або зарубіжної естради, вмієте рухатися так само як вони і мрієте показати свій талант на великій сцені, тоді новий музичний проект від організаторів Столичного Автошоу - це Ваш шанс проявити себе і стати відомим на всю країну.

23.06.2011

Chevrolet NIVA - позашляховик для справжніх Богатирів!

Зовсім недавно в Ірпені пройшов черговий богатирський турнір «Ірпінь Strongman Cup». Змагання силачів в Ірпені вже стають доброю традицією. Учасники брали участь в семи вправах, одна з яких - «Мертва тяга» - підйом автомобіля паралельним хватом за допомогою спеціальної конструкції (вага на руки - 300кг) на максимальну кількість разів з лімітом часу 60 секунд.

23.06.2011

Продажі KIA зросли на 18,7% у травні

Корпорація Kіа Motors повідомила дані глобальних продажів автомобілів, які у травні цього року склали 207 839 автомобілів. Ця цифра демонструє 18,7% зростання обсягу продажів порівняно з попереднім роком.

20.06.2011

Тест-драйв оновлених автомобілів Chery клубом автомобільних журналістів.

Сhery сьогодні – це бренд, динаміка розвитку якого випереджає найсміливіші прогнози аналітиків. Модельна лінійка оновлюється практично щорічно і з кожним разом автомобілі Сhery стають кращими. Причому – з усіх точок зору. І з погляду дизайну, і з погляду потужності та багатства оснащення і оздоблення, і, звичайно, з погляду якості. Інженери компанії Сhery не тільки самі працюють над удосконаленням своєї продукції, але й залучають до цієї справи визнаних європейських спеціалістів. Наприклад, дизайн новітніх моделей Сhery вже створений за участю Джуджаро та Пінінфаріна.