Новини
29.02.2012

Дві світові прем'єри Opel на Женевському автосалоні 2012

Opel планує на Женевському автосалоні цього року (6-18 березня 2012 року), дві світові прем'єри: новітній компактний кросовер Мокка і новий Astra OPC. У повній відповідності з девізом автосалону цього року - «Поїздка в майбутнє» - з новим Opel Mokka, що став першим німецьким виробником, який увійшов у B-сегмент кросоверів.

28.02.2012

«ГАРАНТ-АВТО» пропонує нову програму страхування

28.02.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила нову программу «КАСКО-Престиж».

24.02.2012

Фестиваль Жіночих Автомобілів триває!

В дилерській мережі УкрАВТО стартувала сьома щорічна всеукраїнська акція - Фестиваль Жіночих Автомобілів. В цьому році головним лейтмотивом Фестивалю став слоган «Автомобіль – запорука твого успіху!». Відповідно до концепції Фестивалю, за мету акції поставлено зробити якомога більше українських жінок по-справжньому успішними леді.

23.02.2012

ЗАЗ Sens - відтепер у кузові хетчбек!

Оптимальне співвідношення «ціна - якість» завжди було, є і буде основним критерієм при виборі автомобіля. Прекрасний тому доказ - автомобіль ЗАЗ Sens: завдяки оптимальному балансу якості, надійності та доступної ціни Sens міцно утримує лідируючі позиції в сегменті масових авто.

22.02.2012

«Сервіс в кредит» - просте і доступне рішення від Банку Руский Стандарт

Система «Експрес Кредит» піклується не лише про розширення можливостей своїх клієнтів для придбання власного автомобіля. Вона також надає доступні кредитні умови для вдосконалення і ремонту авто незалежно від наявності необхідних засобів у його власника.