Новини
01.04.2013

В сервісній мережі УкрАВТО стартує нова акція: Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!

Традиційно, на початку весни Корпорація УкрАВТО проводить масштабну сервісну підготовку автомобілів до нового сезону. В цьому році, компанія пропонує своїм клієнтам нову сервісну акцію «Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!, в рамках якої автовласники матимуть можливість не лише оздоровити своє авто, а й зекономити чималі гроші. Спортивно-оздоровча програма діятиме з 18 березня по 30 квітня у всій сервісній мережі УкрАВТО.

22.03.2013

Автомобілі ЗАЗ 2012 року з безпрецедентними знижками!

Кампанія «Повний розпродаж» на всю модельну лінійку ЗАЗ 2012 випуску, яка стартувала в лютому, триває! Протягом усього періоду дії кампанії кожен має унікальну можливість стати власником нового автомобіля ЗАЗ за максимально зниженими цінами.

19.03.2013

Автомобілі Opel адаптовані під українські реалії і комплектуються пакетами «Погані дороги» та «Захист від пилу»

Дистриб'юторська компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Opel в Україні, турбуючись про своїх майбутніх покупців і для запобігання пошкодження автомобіля при поганих дорожніх умовах на дорогах України, нагадує і повідомляє про те, що всі автомобілі Opel, що поставляються в Україну, повністю адаптовані під українські реалії і комплектуються пакетами «Погані дороги» та «Захист від пилу».

07.03.2013

Реальні знижки на автомобілі КІА Rio!

Поспішайте: переможець номінації «Співвідношення ціна/якість» в Акції «Автомобіль року в Україні 2013» - автомобіль КІА Rio 2012 року виробництва, можна придбати за зниженими цінами*!

06.03.2013

Авто під 0,001% - вигідна можливість придбати новий автомобіль ЗАЗ

З 1 лютого стати власником нового автомобіля за максимально привабливою ціною стало реальністю! Автомобілі ЗАЗ стали ще доступніші споживачеві завдяки новій фінансовій програмі «Авто під 0,001% на півтора року».