Новини
19.02.2013

KIA Sportage та KIA Cerato Koup завоювали першість в «Авторейтингу 2012»!


На урочистій церемонії нагородження Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні 2013» стали відомі результати Національного рейтингу «Авторейтинг 2012». Одразу дві нагороди дістались представникам модельної лінійки КІА. КІА Sportage найкращий в категорії «Лідер продажів - кросовер», а КІА Cerato Koup здобув першість в номінації «Лідер продажів – купе чи кабріолет».

Претендентами на перемогу в «Авторейтингу 2012» стали ті авто, які були офіційно представлені  та зареєстровані на території України у період з 1 січня по 31 грудня 2012 року.

Головним критерієм Національного Авторейтингу є винятково ринковий успіх моделі. Тож експерти визначали переможців спираючись на статистику продажів.

Спортивне купе КІА Сerato KOUP третій рік поспіль отримує нагороду Національного рейтингу - акції «Авторейтинг» - як найбільш популярне в своєму класі. Динамічний дизайн, видатні ходові якості та стрімкість цього автомобіля не дають приводу сумніватися в першості КІА Cerato KOUP. Цей автомобіль уособлює молодіжну спрямованість бренду КІА, і все в його зовнішньому вигляді говорить про потужну енергію молодості.

Автомобіль має гарне оснащення і попри спортивну направленість, лишається доволі економічним. В Україні КІА Cerato Koup пропонується із двигунами об’ємом 1,6 та 2,0 літри, які працюють у парі з автоматичною коробкою передач. 

Автомобіль КІА Sportage, який відзначився в «Авторейтингу 2012», як переможець категорії «Лідер продажів - кросовер», теж не новачок у здобутті перемог. У 2011 році КІА Sportage переміг в Акції «Автомобіль року в Україні» в номінації «Кросовер/SUV». На його рахунку звання «Авто року» в таких країнах, як Словаччина, Шотландія та Бразилія. Також у 2011 році дизайн Sportage відзначили журі таких престижних конкурсів, як Automotive Brand Contest та iF Product Design Awards.

В Україні КІА Sportage пропонується із бензиновими двигунами об’ємом 2,0 л. та дизельними двигунами об’ємом 1,7 та 2,0 літри. Ціни на модель стартують від 194 340 гривень.


Довідка:
Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 14 моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d, KIA cee’d Sportswagon, pro_cee’d, Mohave, Optima, Picanto, Rio (седан і хетчбек), Sorento, Soul, Sportage, Venga.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 67 автосалонів.
Веб-сайт – www.kia.ua
KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua 

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу. 

Веб-сайт – www.kia.com