Новини
19.02.2013

Корпорації УкрАВТО є ким пишатися!

18-о лютого у конференц-залі готелю «Інтерконтиненталь» урочисто оголошені результати всеукраїнської акції «Автомобіль року 2013» та національного автомобільного рейтингу «Авторейтинг 2012». В цьому році автомобілі Корпорації УкрАВТО здобули багато перемог, головна з яких  дісталась флагману модельної лінійки КІА – седану Optima.  

 

Вечір «Автомобіль року 2013» став по-справді тріумфальним для Корпорації УкрАВТО, адже перемогу у головній номінації та престижне звання «Автомобіль року» отримав рідний для компанії автомобіль – седан KIA Optima.    

 

Його молодший брат Kia Rio став переможцем водночас у двох категоріях: «Краще співвідношення ціна/якість» та Кращий автомобіль А-В-класу.  Серед інших номінантів від УкрАВТО  також відзначився ЗАЗ VIDA. Новинка вітчизняного автопрому отримала нагороду в номінації Кращий доступний автомобіль.

«В акції «Автомобіль року в Україні» перемога дістається саме тій марці і моделі, що найбільшою мірою відповідає уявленням журналістів і автолюбителів про те, яким повинен бути сьогодні ідеальний автомобіль. Враховується все: розмір, комплектація, ціна, комфорт, їздові характеристики і навіть минулі заслуги марки, її імідж. Тому перемога порівняно нових гравців автомобільного ринку в конкурсі «Автомобіль Року» - це перемога вдвічі, оскільки у них немає тієї фори, яку дають старим автовиробникам їх минулі досягнення.коментує Максим Моргунський, Президент Клубу автомобільних журналістів

 

Загалом, в цьому році в акції «Автомобіль року» взяли участь такі автомобілі Корпорації УкрАВТО, як Chery E5, Chery Tiggo, Chevrolet Aveo, Chevrolet Malibu, Kia cee’d, Kia Optima, Kia Rio, Mercedes-Benz A-Klasse, Mercedes-Benz B-Klasse, Mercedes-Benz G-Klasse, Mercedes-Benz GL,  Mercedes-Benz GLK, Mercedes-Benz SL, Opel Astra GTC,  Opel Combo, Opel Zafira Tourer та ЗАЗ Vida.

 

Традиційно, в рамках церемонії нагородження переможців всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2013» були оголошені результати  національного автомобільного рейтингу «Авторейтинг 2012». Претендентами на нагороди в номінаціях національного автомобільного рейтингу – акції «Авторейтинг 2012» стали всі моделі автомобілів, що офіційно продавалися в Україні у період з 1 січня по 31 грудня 2012 р.

 

В даній акції автомобілі Корпорації УкрАВТО відзначились трьома нагородами.  Згідно з результатами авто рейтингу - Лідером продажів в люкс-класі (F-клас)  став MERCEDES-BENZ S-класу (247 од.), Лідером продажів в класі кросоверів – KIA SPORTAGE (3336 од.),  а Лідером продажів у класі купе чи кабріолетів - KIA Cerato Koup (371 од.). 

 

«Нагорода національного автомобільного рейтингу «Авторейтинг 2012 » - це нагорода, за яку борються всі, хто причетний до виробництва автомобілів, їх продажу і подальшого обслуговування. А нагороду присуджують не журналісти, які створили цей конкурс, а всі автолюбителі України, голосуючи за найкращі автомобілі своїми гаманцями.» - коментує Максим Моргунський, президент Клубу автомобільних журналістів України. 

 

            За даними авторейтингу:

-          Абсолютним лідером продажів став SKODA OCTAVIA A5 (7893 авто),

-          у малому класі (А та В-клас) лідером продажів став HYUNDAI ACCENT(6 988 автомобілів),

-          в компактному класі (С-клас) лідером продажів став SKODA  OCTAVIA A5 (7893 авто),

-          в середньому класі (D-клас) лідером продажів стала TOYOTA CAMRY(2885 авто),

-          у бізнес-класі (Е-клас) лідером продажів став BMW 5-Series (573 авто).

-          лідером продажів в люкс-класі (F-клас)  став MERCEDES-BENZ S-класу(247 од.),

-          лідером продажів в класі кросоверів – KIA SPORTAGE (3336 од.),

-          лідером продажів серед позашляховиків –Volkswagen Touareg (1678од.),

-          лідером продажів серед мінівенів - PEUGEOT 3008 (502 од. ),

-          лідером продажів серед пікапів - MITSUBISHI L200 (336 од.),

-          лідером продажів серед вантажопасажирських автомобілів - FIAT Doblo (2540 од.),

-          лідером продажів у класі купе або кабріолетів - KIA Cerato Koup (371 од.).

 

Довідка:

Засновником та організатором національного автомобільного рейтингу «Авторейтинг» є «Клуб автомобільних журналістів України» - всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує провідних українських журналістів, які пишуть про автомобілі професійно. 

 

Українська Автомобільна Корпорація – транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник, дистриб’ютор  та постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом продукції; експортер автомобілів в країни СНД та близького зарубіжжя.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Прес-центру УкрАВТО:
Тел./факс: (044) 201–15–97
E-mail:
pr@ukravto.ua